خانه / پارچه کجراه کتان / پارچه کتان کجراه برای فروش عمده بازار

پارچه کتان کجراه برای فروش عمده بازار

پارچه کتان کجراه برای فروش عمده بازار می تواند یکی از ایده های جدید برای نساجی ها و کارخانجات حوزه پارچه و پوشاک کشور به شمار رود.
پارچه کتان منظور محصولاتی است که در بافت آنها از الیاف طبیعی کتان استفاده شده باشد که در کنار این تعریف پارچه کجراه مدل هایی را شامل می شود که بافت کجراه داشته باشند و ممکن است هر جنسی را در این بخش داشته باشیم که البته بیشتر پارچه های ترگال کجراه که جهت دوخت لباس فرم در بخش های مختلف صنعت یا ادارات لازم داریم را به این قسمت اختصاص خواهیم داد اما امروز قرار است در زمینه پارچه کتان کجراه صحبت نماییم.

پارچه کتان کجراه

صحبت از پارچه کتان کجراه با تمام تفاسیر و تعارفی که پاراگراف بالا بیان کرد به میان آمد. ابتدا لازم است تا تعریف دقیقی از این جنس پارچه داشته باشیم تا بدانیم قرار است در رابطه با چه پارچه ای صحبت کنیم.
پارچه هایی که با الیاف طبیعی بافته شده و در تولید آنها بافت کجراه به کار برده اند را پارچه کتان کجراه می نامیم که برای گروه خاصی از لباس فرم و لباس کار صنعتی استفاده خواهند کرد.

پارچه کتان کجراه

البته نباید فراموش کنیم که پارچه کتان کجراه را می توان به تمامی تولیدکنندگان لباس کار معرفی کرد زیرا تمامی این عزیزان توانایی خرید پارچه کجراه با کیفیت بالا را نخواهند داشت و اصلا نیاز نیست که همه این فعالان خرید بالا را انجام دهند بلکه هنگامی که مشتری شما قرار است بهترین درجه کیفی لباس کار را به مشتری نهایی ارائه کند در این حالت است که پارچه کتان معرفی می گردد.
به عنوان مثال در شرکت نفت یا پتروشیمی پشتیبانی ها و یا سرپرستان خط تولید و حراست بهتر است که از پارچه کجراه مرغوب تری نسبت به کارگران که پای دستگاه هستند بهره ببرند تا فرق بین گروه های پرسنل در هر کارگاه و کارخانه ای مشخص شود.

منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام