خانه / دسته‌بندی نشده / قیمت پارچه کجراه برای فرم مدارس

قیمت پارچه کجراه برای فرم مدارس

قیمت پارچه کجراه برای فرم مدارس می تواند در امر بستن قرارداد مراکز آموزشی تاثیر مثبتی بگذارد زیرا تهیه پارچه برای دوخت فرم مدارس یکی از اصلی ترین مراحل انجام کار به شمار می رود.
پارچه کجراه جزو مدل پارچه هایی است که برای فرم مدارس و لباس فرم کارکنانی که نیاز به لباس پرسنلی دارند نیاز می شود به عنوان مثال کادر بیمارستان در بخش اورژانس یا تدارکات و حتی تیم پرستاری و مراقبت فرمی که به تن دارند از جنس پارچه کجراه است.
برای دانش آموزان راهنمایی و ابتدایی پسرانه و دخترانه نیز از پارچه کجراه استفاده می شود با اینکه قبلا از جنس پارچه ترگال ساده استفاده می شد اما از سال ۹۶ طبق مصوبه رسمی آموزش پرورش پارچه کجراه را به کار می برند.

پارچه کجراه فرم مدارس

اگر قرار است پارچه فرم مدارس را با جنس کجراه تهیه کنید مواظب باشید که صرف اطلاع از قیمت های پایین پارچه کجراه تصمیم به خرید نگیرید بلکه حتما قبل از خرید آن را تست کرده و با مواد شوینده بشویید تا از کیفیت رنگرزی و تکمیل و حتی آبرفت آن مطمئن شوید زیرا دانش آموزان در هفته حداقل یکبار فرم خود را می شویند و نیاز دارند تا عمر ماندگاری لباس مدرسه آنها به یک سال برسد.

قیمت پارچه کجراه

بهترین فرآیندی که در امر خرید پارچه کجراه برای مشتریان ممکن است پیش بیاید این است که رنگ پارچه را انتخاب کنید فرقی ندارد از کالیته کدام شرکت انتخاب رنگ را انجام دهید در ۹۰% تمامی شرکت های تولیدکننده پارچه کجراه از طیف رنگی مشابهی برخوردار هستند و جزو تولیدات آنها می باشد. سپس بعد از اینکه کیفیت پارچه کجراه تامین کننده خود را تائید کردید از او بخواهید تا برایتان رنگ کند و عملا سفارش رنگ بگذارید که هزینه هایتان نزدیک به ۲۵% کاهش داشته باشد.
همکاری با این شرکت ها در امر تهیه پارچه کجراه برای اوضاع اقتصادی شما خصوصا آنهایی که تازه شروع به کار کرده اند بسیار بهتر است و دیگر نیازی نیست صرف برند و آرمی که روی طاقه ها خورده است مبالغ بالایی را جهت خرید پارچه کجراه پرداخت کنید.

منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

نمایندگی پارچه کجراه لباس کار رنگبندی

آیا نمایندگی های فروش پارچه کجراه لباس کار را که امکان ارسال رنگبندی کامل را …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام