خانه / دسته‌بندی نشده / قیمت فروش مستقیم پارچه کجراه لباس کاری

قیمت فروش مستقیم پارچه کجراه لباس کاری

قیمت فروش مستقیم پارچه کجراه لباس کاری که معمولا وزنی مابین ۲۹۰ تا ۳۱۰ گرم خواهد داشت را باید از تولیدکننده یا کارخانه بافت آن استعلام گرفت تا نرخ دست اول فروش پارچه کجراه را داشته باشیم.
اگر به بازار نساجی ایران دقیق شویم متوجه می شویم که شهر های بزرگی مانند تهران با داشتن بنکداران و سرمایه گذاران بزرگ در روند پخش انواع پارچه نقش بسزا و قابل اهمیتی را ایفا می کنند به طوری که پارچه را از تولیدکننده با چک های بلند مدت خریداری کرده و سپس باز هم به وسیله تسویه مدتی به دست مشتری می رسانند و دقیقا همین بزرگترین عیب بازار فروش پارچه ما در ایران است.
اگر بتوانیم روند خرید و فروش های چکی را به سمت صفر برسانیم با کیفیت بهتری شاهد ارائه انواع پارچه مانند نمونه های کجراه خواهیم بود.
به جای اینکه ادعا های بزرگ در خرید پارچه و یا فروش آن داشته باشید بهتر است با متراژ های کمتر اقدام به خرید پارچه کجراه کرده و پس از اثبات روند همکاری مثبت و خوش حسابی به تولیدکننده به صورت اعتباری نیز با او کار کنید تا بتوانید به پخش شما و توانایی تان اعتماد کند.

قیمت پارچه کجراه لباس کاری

وقتی استعلام قیمت می گیرید، دقیقا بررسی کنید که فروشنده ای که با او ارتباط برقرار کرده اید چه نقشی در بازار فروش پارچه کجراه دارد. اگر واسطه، بنکدار یا پخش کننده باشد قطعا قیمت هایش حداقل یک پرتی و حاشیه سود خواهد داشت و به علت خرید چکی ممکن است درصد این سود بالای ده درصد باشد که برای خرید اصلا به صرفه نیست.
اما اگر یک شرکت بازرگانی معتبر و بزرگ بوده و یا بتوانید به کارخانه تولیدکننده این مدل پارچه دست پیدا کنید بهترین نرخ فروش پارچه کجراه را به دست آورده و بهینه ترین شرایط تهیه آن را خواهید داشت.

پارچه کجراه لباس

فضای مجازی و اینترنت می تواند یک مرجع بسیار عالی برای خرید انواع پارچه کجراه بوده که شما را به تولیدکننده پارچه کجراه وصل نماید و بر روند کاری و فعالیت اقتصادی تان تاثیر مثبت بگذارد.

منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

نمایندگی پارچه کجراه لباس کار رنگبندی

آیا نمایندگی های فروش پارچه کجراه لباس کار را که امکان ارسال رنگبندی کامل را …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام