خانه / پارچه کجراه فدک / قیمت عمده پارچه کجراه فدک

قیمت عمده پارچه کجراه فدک

هر سال از اوایل خرداد بحث داغ تولیدی های لباس فرم مدارس استعلام قیمت عمده پارچه کجراه فدک است که توانسته برای چندین سال پیاپی رکوردار فروش پارچه های ترگال و کجراه باشد.
پارچه های ترگال کجراه معمولا برای دوخت لباس کار مورد خرید مشتریان عمده قرار می گیرند که از امسال لباس دانش آموزان نیز به آن اضافه گردیده است.

پارچه کجراه فدک

کارخانجات فدک یکی از تولیدکنندگان پارچه ترگال ساده و کجراه در شهرستان دهق اصفهان است که بعد از چند سال کوتاه تولید و فروش پارچه موفق شد جزو رکورد دار های بازار پارچه فرم کار و مدارس شود.
رنگبندی کالیته های پارچه کجراه نزدیک به ۵۰ الی ۷۵ رنگ دارد که همیشه برای لیست قیمت آن سه بخش قائل می شوند.

  • رنگ روشن
  • رنگ متوسط
  • رنگ تیره

سپس سه نرخ متفاوت برای فروش پارچه کجراه در نظر می گیرند. عدل های ۳۲۰ متری در ۸ طاقه ۴۰ متری برای هر رنگ کنار گذاشته شده است که البته واسطه ها و مسئولین فروش پارچه های فدک به صورت تک طاقه ای و یا رنگ های مختلف در یک عدل را برای مشتری هایشان انجام می دهند.
گاهی کارخانه پارچه فدک محصولات درجه ۱٫۵ یا ۲ خود را نیز به صورت کیلویی می فروشد و در این زمینه موفق شده شهرت خوبی کسب نماید.
البته پارچه ترگال و کجراه خالدار به همراه تترون های عرض ۳ متر نیز جزو محصولات جدید این کارخانه در بازار اصفهان است که گاهی تنها پارچه های همکاران تولیدکننده را تحویل گرفته و با باند رول و اعتبار خود به فروش می رساند.

پارچه کجراه فدک

منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش پارچه کجراه فدک اصفهان در بازار

فروش پارچه کجراه فدک اصفهان در بازار ایران برای مصارف متعددی صورت می گیرد. در …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام