خانه / دسته‌بندی نشده / قیمت عمده پارچه کجراه درجه یک

قیمت عمده پارچه کجراه درجه یک

قیمت عمده پارچه کجراه درجه یک را تمامی تولیدکنندگان لباس صنعتی و لباس کار در طول سال نیاز خواهند داشت، زیرا متاسفانه تقلب های متعددی در زمینه تکمیل پارچه کجراه به وجود می آید.
در زمینه پارچه کجراه اولین مسئله ای که وجود دارد ثبات رنگ و همچنین آبرفت نداشتن پارچه است تا بتواند قریب به یک سال عمر مفید با کیفیت خوب داشته باشد.
همین مسئله بر روی قیمت تمامی مدل پارچه های مختلف تاثیر گذار است. به طوریکه همیشه شاهد این مسئله بوده ایم که پارچه هرچقدر کیفیت بالاتری داشته باشد طبیعتا نرخ فروش آن نیز گران تر است.

قیمت پارچه کجراه

پارچه ترگال ساده یا کجراه معمولا برای لباس کار یا فرم مدارس و پرسنل در بخش های مختلف از کار و گروه های صنعتی یا مشاغلی که به لباس فرم نیاز دارند به کار می رود.
تفاوت های ویژه ای در زمینه رنگ کردن پارچه کجراه وجود دارد، به گونه ای که گاهی بعضی از رنگرزی ها برای هر متر پارچه نزدیک به ۲۰۰۰ تومان هزینه جهت رنگ کردن و به کار بردن مواد درجه یک اعلام می کند.
گاهی همین رنگ را از نظر ظاهری با هزینه ای نزدیک به ۵۰۰ تومان نیز در بازار به وسیله واسطه ها یا تعدادی از واحد های رنگرزی انجام می دهند.
می بینید که قیمت پارچه کجراه تا چه حد زیادی می تواند شامل نوسان گردد و شما را با نرخ فروش پارچه کجراه روبرو می کند.

قیمت پارچه کجراه

عکس بالا متعلق به کالیته پارچه کجراه یکی از شرکت های اصفهان است که بیشترین هزینه را جهت تکمیل و رنگ رزی پارچه های خام خود انجام داده و بهترین کیفیت را به مشتریان ارائه می دهد.
آیا به دنبال باکیفیت ترین پارچه کجراه درجه یک هستید؟
فراموش نکنید قیمت پارچه کجراه به کیفیت کار بستگی دارد، البته نباید فراموش کرد که در کنار کیفیت منصفانه نرخ اعلام کردن تامین کننده نیز نکته مهمی است که باید به آن توجه خاصی داشته باشید و در انتخاب تولیدکننده یا فروشنده پارچه کجراه بیشترین دقت را به کار برد.

منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

نمایندگی پارچه کجراه لباس کار رنگبندی

آیا نمایندگی های فروش پارچه کجراه لباس کار را که امکان ارسال رنگبندی کامل را …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام