خانه / دسته‌بندی نشده / قیمت عمده فروش پارچه ترگال کجراه

قیمت عمده فروش پارچه ترگال کجراه

قیمت فروش عمده پارچه ترگال در کجراه به چه علت در فصل بهار و اوایل تابستان مهم ترین نکته ای است که تمامی تولیدکنندگان به دنبال آن هستند؟
پارچه ترگال ساده و کجراه اولین انتخاب جهت دوخت لباس فرم مدارس است که البته به تازگی تولیدی ها روی به سمت فاستونی های پلی استر ویسکوز برای لباس فرم پسران الی الخصوص دوره راهنمایی و دبیرستان آورده اند که از پارچه ترگال کجراه ضخیم تر است.
اما ما هنوز هم موافق این قضیه هستیم که برای دوخت فرم مدارس ابتدایی دختران و پسران از پارچه ترگال ساده یا کجراه خرید داشته باشید.

پارچه ترگال کجراه

دیگر زمان آن نرسیده است که باز هم تلفن را برندارید و به دنبال جمع کردن کالیته پارچه از شرکت های مختلف بوده و مدام به مدارس با کالیته های جدید بروید تا مدیران این اجازه را به خود بدهند برایتان تصمیم بگیرند و برای عقد قرارداد با شما شرایط را به دست بگیرند؟
یکی دو طاقه پارچه با رنگبندی مختلف خریداری کنید و سعی در دوخت چندین مختلف لباس فرم داشته باشید و یک ژورنال آماده با فرم های آماده داشته باشید و با این ایده نو به سراغ مدارس بروید تا مدیران تسلیم خلاقیت های شما شده و نسبت به همکاری با کمال میل اقدام نمایند.

پارچه ترگال کجراه

این شما باشید تا به مشتری ثابت کنید او باید با شما کار کند تا بهترین لباس فرم را با پارچه های ترگال یا کجراهی که شما پیشنهاد می دهید در مدرسه برای طول سال تحصیلی داشته باشد.
فراموش نکنید تصمیمات شما در خرید پارچه می تواند تاثیر مستقیمی بر ادامه روند همکاری مدارس برای سال های آتس با شما باشد.
منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

نمایندگی پارچه کجراه لباس کار رنگبندی

آیا نمایندگی های فروش پارچه کجراه لباس کار را که امکان ارسال رنگبندی کامل را …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام