خانه / دسته‌بندی نشده / فروش پارچه کجراه مناسب فرم مدارس

فروش پارچه کجراه مناسب فرم مدارس

فروش پارچه کجراه مناسب فرم مدارس از ابتدای سال ۹۶ در دستور کار تمامی مراکز تولید پارچه قرار گرفت زیرا طی یک بخشنامه به تمامی مدارس قرار است زین پس جنس فرم های مدارس و دانش آموزان از پارچه کجراه باشد.
تا قبل از امسال معمولا برای مانتو شلوار یا فرم پسرانه استفاده از پارچه ترگال عرف و معمول بود در نهایت برای دبیرستان های پسرانه از پارچه های فاستونی نظیر اندیکو یا کار های پلی استر ویسکوز استفاده می شد و اما امسال مدیران و مسئولین مراکز آمورشی به این نتیجه رسیدند که خرید پارچه کجراه می تواند با جنس پنبه ویسکوز یا پلی استر پنبه بسیار پر منفعت تر باشد.

پارچه کجراه فرم مدارس

پارچه کجراه اکثرا وزنی ما بین ۲۸۰ تا ۳۳۰ گرم دارد که برای مدارس می توان از تمامی وزن های آن بهره برد منتهی بهترین انتخاب ۲۹۰ گرمی است که وزنی متعارف خواهد داشت. همچنین پنبه ای بودن جنس آن سبب لطیف بودن و نرم تر شدن زیردست کار می شود تا دانش آموزان در پوشیدن آن راحت باشند.

فروش پارچه کجراه

البته نباید از پارچه کجراه لباسکاری برای این استفاده خرید نمایید زیرا مراحل تکمیل این دو مدل پارچه کجراه بسیار متفاوت است زیرا عمر و نحوه استفاده و ماندگاری شان کاملا با همدیگر فرق خواهد داشت.
برای انتخاب پارچه کجراه جهت تولید فرم مدارس از رنگبندی کامل خرید نمایید تا بتوانید تعداد مدیران بیشتری را جهت عقد قرارداد با خودتان متقاعد کنید، داشتن یک کالیته کامل از پارچه کجراه می تواند مشکل شما را حل کرده و در صورت قطعی شدن رنگ هر مدرسه سفارش بافت و یا رنگ مزدی از نظر اقتصادی برایتان بسیار پر منفعت تر است.

منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

نمایندگی پارچه کجراه لباس کار رنگبندی

آیا نمایندگی های فروش پارچه کجراه لباس کار را که امکان ارسال رنگبندی کامل را …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام