خانه / دسته‌بندی نشده / فروش خام پارچه ترگال و کجراه

فروش خام پارچه ترگال و کجراه

آیا می دانستید فروش خام پارچه ترگال و کجراه نیز انجام می گردد و می توانید به صورت مستقل اقدام به چاپ یا رنگ آن نمایید و طرح های ویژه ای برای این دو مدل پارچه در نظر بگیرید؟
گاهی لازم است تا مراکز چاپ، رنگرزی، تکمیل یا شرکت های بزرگ تولیدی لباس کار و فرم یا حتی بنکداری ها اقدام به خرید پارچه خام نمایند. اما چه زمانی خرید پارچه کجراه و ترگال به صورت خام به نفع شماست؟

پارچه ترگال و کجراه

ممکن است امسال تعداد مشتری های شما در زمینه تولید لباس فرم مدرسه نصف بیشتر مدارس شهرتان باشد و نزدیک به ۱۰۰۰ متر پارچه اولیه نیاز داشته باشید. در این صورت است که وقتی حداقل متراژ فروش پارچه ترگال و کجراه را به صورت خام نیاز دارید بهتر است مدل خام را تهیه کنید و به میل و دلخواه خود تکمیل را انجام دهید.
همانطوری که می دانید امروزه بازار پارچه به طوری شده است که متاسفانه بیشتر واسطه های بازار یا بعضی از کارخانه های تولید برای کاهش هزینه های اولیه خود از کیفیت پارچه زده و مرغوبیت نامناسبی را ارائه کنند. اما وقتی خود شما مسئول تکمیل و چاپ پارچه می شوید دقیقا همان مدلی را انتخاب خواهید کرد که نیاز دارید.
پارچه ترگال یا کجراه خالدار، چاپی و رنگی با رنگ های بسیار زیبای مورد پسند مدیران طرف قرارداد شما می تواند زیباترین ارائه برای امسال شما در زمینه پارچه ترگال و کجراه باشد.

پارچه ترگال کجراه

فراموش نکنید با اینکه درصدی از دردسر های شما در زمینه تولید بالا می رود اما ارزش این وقت صرف کردن را خواهد داشت زیرا از نظر اقتصادی بسیار به نفع شما می شود.
دلتان نمی خواهد امسال این عمل را تجربه کنید؟

منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

نمایندگی پارچه کجراه لباس کار رنگبندی

آیا نمایندگی های فروش پارچه کجراه لباس کار را که امکان ارسال رنگبندی کامل را …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام