خانه / دسته‌بندی نشده / رنگبندی پارچه کجراه برای فروش

رنگبندی پارچه کجراه برای فروش

در سال ۹۶ شاهد تغییر دادن جنس پارچه ترگال به کجراه بابت دوخت لباس فرم پرسنل بیمار و مدارس با رنگبندی مختلف هستیم، پس از همان ابتدای سال باید به فکر مراکز فروش معتبر پارچه کجراه بود.
تا امسال اکثر مدارس و بیمارستان ها یا مراکزی که نیاز به یونیفرم و لباس ست فرم داشتند پارچه ترگال را برای خرید انتخاب می کردند اما امسال تمامی آنها تصمیم بر خرید پارچه کجراه گرفته اند و لازم دیدند تا بهترین و شیک ترین رنگبندی پارچه کجراه را انتخاب کنند.
به همین علت لازم است تا مراکزی را برای فروش این مدل پارچه شناسایی کرده و در صورت عقد قرارداد با مدارس بتوانیم در کمترین زمان ممکن پارچه را خریداری نماییم.

رنگبندی پارچه کجراه

اولین نکته ای که در خرید پارچه کجراه مهم و قابل توجه است، رنگبندی آن است. اینکه تامین کننده، فروشنده یا حتی تولیدکننده بتواند به مقداری که شما پارچه کجراه نیاز دارید ارسال بار داشته باشد و تمامی رنگبندی کالیته اش را همیشه و در صورت نیاز شما داشته باشد نکته مهمی است که باید مد نظر شما قرار بگیرد تا خدایی نکرده به علت بدقولی رنگرزی ها یا مراکز بافت پارچه به صورت سفارشی قرار نگیرید.

رنگبندی پارچه کجراه

دقت کنید تا پارچه های کجراه را از کسانی خریداری کنید که اگر پارچه با مشکل بافت یا هر عیب و نقصی مواجه بود بتواند به شما پاسخگو بوده و آن عیب را برطرف نماید. زیرا بار ها دیده شده است که واسطه های بازار تنها به خاطر اینکه فروش داشته باشند و نیاز مشتری را به صورت سطحی برطرف نمایند هر مدل پارچه کجراه را که حتی مرغوبیت کافی نداشته ارسال نموده و مشتری را با مشکلات عدیده ای روبرو کرده اند.

منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

نمایندگی پارچه کجراه لباس کار رنگبندی

آیا نمایندگی های فروش پارچه کجراه لباس کار را که امکان ارسال رنگبندی کامل را …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام