خانه / پارچه کجراه پنبه ای / خرید پارچه کجراه پنبه ای مرغوب

خرید پارچه کجراه پنبه ای مرغوب

خرید پارچه کجراه پنبه ای مرغوب و درجه یک از اواسط بهار ۹۶ برای تمامی فرم مدارس استان کردستان به وسیله تولیدی های لباس اداری و خیاطی های مزدی باف اجباری گشته است.
تا قبل از سال ۹۶ هر سال تمامی تولیدی ها، خیاطی، مراکز تولید فرم مدارس و خود ادارات آموزش پرورش یا مدارس در پی خرید انواع رنگبندی پارچه ترگال بوده اند و برای دوخت مانتو شلوار یا فرم پسرانه از پارچه ترگال استفاده می کردند. اما طی بررسی های تخصصی و پرس و جو کردن همچنین نظرسنجی از کسانی که تولیدکننده پارچه های فرمی هستند دست اندر کاران این امر تصمیم به خرید پارچه کجراه نموده اند.

پارچه کجراه پنبه ای

اما در بین انواع پارچه های کجراه کدام مدل می تواند بهترین انتخاب مراکز آموزشی باشد. زیرا لباس فرم مدارس مانند لباس کار نیست که با روغن و گریس سر و کار داشته و ماهی یکبار شسته شود یا اگر دچار رنگ رفتگی شود ایرادی نداشته باشد. بلکه قرار است لباس هایی که دانش آموزان می پوشند مثلا مانتو شلوار دختران هر هفته حداقل یکبار شسته شود، زنگ ورزش و تفریح مدام در پی یکدیگر می دوند و حتی گاهی زمین می خورند و کلی گرد و غبار در روز بر روی پارچه می نشیند.
باید پارچه کجراهی که انتخاب می شود از جنس پنبه باشد تا با داشتن الیاف پلی استر و مواد کمتر مرغوبیت بیشتری پیدا کرده و همچنین داشتن پنبه در بین نخ های به کار برده شده در بافت پارچه کجراه بتوانیم لطافت و نرمی بیشتری در زیردست نهایی کار شاهد باشیم.

خرید پارچه کجراه

منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت پارچه کجراه پنبه ای درجه یک

قیمت پارچه کجراه پنبه ای درجه یک را می دانید؟ انواع پارچه کجراه را می …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام