خانه / پارچه کجراه پنبه ای / خرید پارچه کجراه پنبه ای فرم مدارس

خرید پارچه کجراه پنبه ای فرم مدارس

امسال در بین تولیدی های فرم مدارس شاهد خرید تیراژ بالایی از پارچه کجراه پنبه ای بودیم که این پارچه را جایگزین ترگال ساده نموده اند.
پارچه کجراه یکی از پارچه هایی است که برای فرم مدارس کم و بیش از آن بهره گرفته شده است اما از ابتدای سال ۹۶ آموزش پرورش کشور از طریق وزارت به تمامی مراکز اعلام نمود که بهترین گزینه برای فرم دانش آموز هایشان را از بین انواع پارچه کجراه انتخاب کنند.

پارچه ترگال کجراه

همانطوری که می دانیم پارچه ترگال دو نوع است که ساده و کجراه می نامند. تا به امروز از پارچه ترگال ساده آن جهت دوخت فرم دخترانه مانتو شلوار بهره برده شده است و پارچه ترگال کجراه را برای فرم لباس کار در مراکز صنعتی استفاده می کردند.
اما از امسال و اعلامیه جدید وزارت آموزش پرورش قرار بر این است که لباس فرم مدارس دخترانه و پسرانه را نیز از بین همین رنگبندی های پارچه کجراه انتخاب نمایند.
چه رنگ و چه جنسی برای پارچه فرم مدارس بهترین گزینه است؟

پارچه کجراه مدارس

چندین کد پارچه کجراه را در عکس بالا مشاهده می کنید که مربوط به پارچه کجراه آیدین است یکی از کارخانه های تولیدکننده انواع پارچه تخت بافی و نساجی در دهق که از طریق دفتر فروشش در تهران اقدام کرده و فعالیت می کند.

انواع پارچه کجراه

  • پارچه کجراه فدک
  • پارچه کجراه تک
  • پارچه کجراه حریر بافان
  • پارچه کجراه آیدا
  • پارچه کجراه آیدین
  • پارچه کجراه زرین پود

چندین برند بالا که برای پارچه کجراه نام برده شد از موفق ترین کارخانه های تولید پارچه کجراه بوده اند که توانسته کیفیت برتر و پارچه های درجه یک را به بازار عرضه نمایند.
آیا شما نیز امسال تصمیم بر خرید پارچه کجراه برای دوخت لباس یونیفرم دانش آموزان هستید و دلتان می خواهد حداقل چندین مورد از جنس های نام برده بالا را از نزدیک ببینید و خودتان نسبت به کیفیت تصمیم گیری کنید؟
چرا با مراکز فروش پارچه کجراه ارتباط نگرفته و همین درخواست را به گوششان نمی رسانید؟

منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت پارچه کجراه پنبه ای درجه یک

قیمت پارچه کجراه پنبه ای درجه یک را می دانید؟ انواع پارچه کجراه را می …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام