خانه / پارچه کجراه اصفهان / بهترین پارچه های کجراه لباس کاری اصفهان

بهترین پارچه های کجراه لباس کاری اصفهان

بهترین پارچه های مناسب برای لباس کاری معمولا کجراه اصفهان است که با کیفیت متفاوت تولید شده و سپس به سایر استان های کشور نیز ارسال می گردد.
پارچه کجراه بافتی کج و تقریبا سرژه مانند از پارچه ترگال ساده است به طوریکه اگر بخواهید پارچه کجراه را از نظر ظاهری تشخیص دهید کافیست پارچه را به چشم خود نزدیک کرده و ببینید آیا کنار هم قرار گرفتن تار و پود آن مورب است یا دقیقا عین صفحه شطرنج در کنار هم هستند. که در حالت مورب بودن پارچه کجراه خواهید داشت.

بهترین پارچه کجراه لباس کاری

اما برای دوخت لباس کار باید از پارچه ای استفاده کنیم که تل نندازد، رنگ پس ندهد و با مواد ضدعفونی کننده خیلی سریع و به زودی کثیف نشده و از بین نرود.
متوجه باشید که پارچه های کجراه قرار نیست همیشه با کیفیت عالی ارائه شوند بلکه به قول یک ضرب المثل قدیمی به هر اندازه ای که پول می دهید آش می خورید به این معنی که هیچوقت قیمت های پایینی که برای خرید پارچه کجراه درجه یک بودن پارچه و کیفیتش را تضمین نخواهند کرد.
پس برای خرید پارچه کجراه لباس کار چه کار کنیم؟ به چه فروشنده ای اعتماد کرده و از کجا خریدمان را انجام دهیم؟
فروشنده و تولیدکننده ای قابل اعتماد است که پارچه کجراه را به شرط تضمین و خدمات پس از فروش و با گردن گرفتن تمامی مسئولیت ها انجام دهد و بتوانید بدون هیچ دغدغه ای به حسابش پول واریز کرده و در صورت مغایرت بار با نمونه ای که از قبل داشته اید پارچه را به او پس دهید.

بهترین پارچه کجراه

رنگبندی پارچه کجراه، تحویل سریع و همچنین قدرت تامین همیشگی از همان کیفیتی که قبلا خرید کرده اید فاکتور های دیگری هستند که باید هنگام خرید پارچه کجراه لباس کاری بدان توجه کنید.

منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پارچه کجراه زرین پود

فروش پارچه کجراه زرین پود اصفهان به قیمت کارخانه

پارچه کجراه زرین پود اصفهان جزو پارچه های پر طرفدار لباسکاری می باشد. قیمت درب …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام