خانه / دسته‌بندی نشده / بافت پارچه کجراه به صورت سفارش

بافت پارچه کجراه به صورت سفارش

بافت پارچه کجراه به صورت سفارش و مونوپل برای تولیدی های لباس فرم مدارس یا بنکدارانی که می توانند با مراکز دولتی مانند آموزش پرورش ارتباط بگیرند بسیار توصیه می گردد.
وقتی به فصل تعطیل شدن مدارس نزدیک می شویم تمام تولیدی ها به این فکر می افتند که پارچه های کجراه را برای دوخت فرم و مانتو شلوار دانش آموزان تهیه کرده و بتوانند چندین قرارداد داشته باشند. در ابتدای کار به داشتن چندین کالیته رنگبندی پارچه کجراه نیاز دارند تا با مدیران و انجمن اولیا مذاکره کرده و رنگ دلخواه مدرسه را برای سال آینده انتخاب کنند. سپس به مرحله ارائه نمونه کار خواهند رسید تا پس از آن که نمونه لباس هایی که می توانند بدوزند را به تائید نهایی رساندند تعداد دانش آموزان به آنها اعلام شده و تمام طول تابستان را برای دوخت آنها وقت داشته باشند.

بافت پارچه کجراه

در چنین حالتی که قرار است حداقل ۵۰۰ متر خرید پارچه کجراه برای یک رنگ خاص مثلا مشکی یا هر کد دیگری داشته باشید آیا لازم نمی بینید با بافنده پارچه خام کجراه صحبت کرده و در زمینه تکمیل رنگ با سلیقه خود شما وارد مذاکره شوید؟
کافیست متراژی را که نیاز دارید برایتان به رنگرزی و واحد تکمیل ارسال کند تا پس از یک هفته بتوانید تحویل بگیرید و نگران هیچ مشکلی نباشید. در این حالت سفارش شما هزینه های بسیار کمتری را پرداخته اید. لازم نبوده برای برندی که بر روی پارچه کجراه خورد درصد اضافه تری خرج نمایید.
به این شکل سفارش بافت پارچه کجراه فکر کنید و در پی خرید از ماه های اردیبهشت و خرداد بیفتید زیرا تابستان قیمت پارچه کجراه به خاطر داغ شدن بازارش کمی افزایش خواهد داشت.

بافت پارچه کجراه

منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

نمایندگی پارچه کجراه لباس کار رنگبندی

آیا نمایندگی های فروش پارچه کجراه لباس کار را که امکان ارسال رنگبندی کامل را …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام